Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie za ból i cierpienie

Jeżeli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich zginął w wypadku samochodowym, jest w stanie wegetatywnym lub doznał znacznego uszczerbku na zdrowiu. Pewnie też już wiesz, że oprócz odszkodowania z OC sprawcy przysługuje Ci również zadośćuczynienie.

Czytałeś już o tym w internecie, więc nie będę, się powtarzał, jednak jeżeli chcesz poznać terminologię i definicje, poczytać więcej na ten temat to zajrzyj na stronę Rzecznik Finansowego https://tiny.pl/tt3cd.

Jeżeli jednak potrzebujesz fachowej opieki prawnej i normalnego ludzkiego podejścia to dobrze trafiłeś. Czasu nie cofniemy, nie mamy wpływu na to, co się stało, ale mamy wpływ na to co jest i co może się wydarzyć. Tysiące przeprowadzonych postępowań sądowych, nauczyło nas, jak bardzo ważna jest współpraca prawnika z naszym Klientem. Prawnik, który w procesie sądowym trwającym czasami kilka lat, staje się tak naprawdę częścią rodziny, którą reprezentuje. Ta empatia, która w tak subtelnych sprawach, jak zadośćuczynienie za śmierć, czy stan wegetatywny bliskiej osoby lub poważny uszczerbek na zdrowiu, ma znaczenie na sali sądowej, gdzie musimy wykazać, jak wielką tragedię przeżył, lub dalej przeżywa nasz Klient, jak wiele zmieniło się w jego życiu, w nieodwracalny dziś sposób. Bez tego szanse na uzyskanie świadczenia w znacznej wysokości jest praktycznie niemożliwe.

Czasami nasi mecenasi opowiadają nam o swoim zaangażowaniu w sprawę tak bardzo, że czują, jakby bronili swoich bliskich. Udowodnienie w sądzie bólu i cierpienia nie jest proste. Dochodzą emocje, wracają wspomnienia, pojawia się stres, zwłaszcza, że zakłady ubezpieczeń powołują przeważnie na swoich pełnomocników młodych prawników, którzy owładnięci rządzą kariery, nie zważają na to, że ktoś stracił żonę, męża, dziecko, matkę, czy jest kaleką do końca życia na wózku inwalidzkim, prawie zawsze wnioskują o oddalenie powództwa w całości.

My nie zgadzamy się z tym stanem rzeczy, więc jeżeli:

- ktoś z Twoich bliskich zginął w wypadku samochodowym,

- wskutek zdarzenia drogowego znalazł się w stanie wegetatywnym, w śpiączce,

- doznał znacznego uszczerbku na zdrowiu,

napisz do nas biuro@mk-finanse.pl lub zadzwoń 25 644 00 20, 505 196 456

Na pewno będziemy mogli Ci pomóc.

08-110 Siedlce
ul. Bp. Świrskiego 41

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem