Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Windykacja

Blog

oraz nasze publikacje

Nie czekaj zanim będzie za późno.

12 marca 2019 roku opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej bloga pt. „Współpraca na odległość – czy w windykacji to możliwe?” Dziś po ponad roku trzeba powiedzieć w obliczu panującej pandemii – KONIECZNE!

Aby zawrzeć umowę o świadczenie usług windykacyjnych, PAMIĘTAJ:

- nie musisz wychodzić z domu,

- nie musisz spotykać się z żadnym przedstawicielem.

Wszystkie formalności załatwimy online a oryginał dokumentów odeślesz w stosownym czasie.

Jak długo potrwa panująca sytuacja w kraju i na świecie – to pytanie zadają sobie chyba wszyscy. Niestety nie ma dziś na nie odpowiedzi, ale pewne jest, że te pierwsze tygodnie pokazały jak wiele złego zadziało się w gospodarce. Niestety będzie jeszcze gorzej i większość firm nie poradzi sobie z zaistniałą sytuacją, zaczną się upadki, bankructwa, likwidacje firm i miejsc pracy. Rządowa pomoc może okazać się niewystarczająca, dlatego tak ważne aby już dziś nie odkładać na później przekazywania spraw do windykacji. Po prostu zadbaj o swoje wierzytelności już dziś, nie czekaj na rozwój wydarzeń, to najgorsze co teraz możesz zrobić dla siebie i swojej firmy.

Dzisiaj praktycznie wszystkie formalności możesz załatwić online – skorzystaj z tego, i lepiej zadzwoń lub napisz do MK-Finanse, 505 196 456, biuro@mk-finanse.pl

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem