Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Windykacja

Blog

oraz nasze publikacje

Prowizja za odzyskanie należności - to dobry układ.

Wysłane wezwanie do zapłaty czy sądowy nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności często napawają wierzycieli nadzieją, że wkrótce odzyskają swoje pieniądze. Okazuje się jednak, że bardzo często nie jest to wcale takie proste. Mimo że komornik podejmuje próby odzyskania długu, jego dzałania są nieskuteczne, ponieważ zadłużony pozbywa się na przykład majątku. W takiej sytuacji nie ma źródła, z którego można wyegzekwować dług. Jednak doświadczeni specjaliści w zakresie odzyskiwania wierzytelności zajmowali się już wieloma analogicznymi sprawami i posiadają wypracowane taktyki postępowania w takich sytuacjach. Dlatego zawsze warto zwrócić się z prośba o wsparcie do firmy windykacyjnej. 

Pamiętaj, że prowizję zapłacisz dopiero w momencie, gdy twój dług zostanie odzyskany.

Często nasi Klienci mówią, że długo zwlekali z decyzją o przekazaniu swojego dłużnika do firmy windykacyjnej, ponieważ wg nich jest to drogie rozwiązanie i tak naprawdę nigdy nie ma pewności, że dług w ogóle zostanie odzyskany. Takie myślenie jest to błędne. Jeżeli ze zleceniobiorcą naszej wierzytelności umawiamy się na wynagrodzenie prowzyjne, to płacimy dopiero wtedy, gdy zadanie zostanie zrealizowane.

Otrzymujesz swoją należność, która jest pomniejszona o ustalony wcześniej w umowie procent prowizji. Czyli, jeżeli firma, której zleciłeś sprawę nie odzyska ani złotówki od Twojego dłużnika, wówczas Ty nic nie zapłacisz. Firmy windykacyjne mają doświadczenie i znają skuteczne metody postępowania, dlatego też wykazują się dużą skutecznością.

Warto mieć na uwadze, aby do firmy windykacyjnej zgłosić się możliwie jak najszybciej. Wówczas prawdopodobieństwo szybkiego odzyskania wierzytelności jest najwyższe. Oczywiście o starsze długi również warto walczyć – nic nie ryzykujemy, a możemy odzyskać wszystkie swoje należności.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem