Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Wypadek za wypadkiem.

Siadając wieczorem do oglądania wieczornych wiadomości praktycznie codziennie możemy usłyszeć o kolejnej tragedii, kolejnym nieszczęśliwym zdarzeniu w wyniku wypadków drogowych.  Kończą się one poważnymi obrażeniami ciała, stratą osoby bliskiej. Dotyczą jednak nie tylko kierowców samochodów, ale także pieszych, rowerzystów czy motocyklistów. Zgodnie z prawem, każdy poszkodowany w efekcie wypadku drogowego może ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe, nie zawsze jednak wie od kogo należy ubiegać się o takie odszkodowanie, dokładnie za co i jaką kwotę.

Każda sytuacja i zdarzenie jest inna, więc z pewnością należy podejść do każdej sprawy indywidualnie, jednak postępowanie obejmuje zawsze postępowanie polubowne – ugodowe, na etapie którego egzekwujemy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego wypłatę dla naszych Klientów, jednak część z tych spraw ma swój finał w sądzie. Rozstrzygnięcie sprawy na tym etapie dotyczy głównie spraw, w których ubezpieczyciel nie dokonał rozliczenia w wysokości określonej w roszczeniu.

Z pewnością warto zadzwonić i zapytać czy przysługuje Ci wypłata odszkodowania? czy wypłacona kwota jest adekwatna do skutków zdarzenia ? kto jest uprawniony do wypłaty odszkodowania? Czy ubezpieczyciel ujął wszystkie składowe stanowiące o wysokości odszkodowania? Tym bardziej warto, że analiza sprawy jest bezpłatna.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem