Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Rok 2017 w MK-Finanse

Kolejny rok za nami, roczne podsumowania, raporty i zestawienia sprawiły, że nasunęły się wnioski, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Świadomość wśród osób Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz innych jest coraz większa. Klienci bardzo często sami zgłaszają się do naszej firmy z zapytaniem, czy jest możliwość uzyskania wsparcia w zakresie odszkodowania. Wiedzą, że przysługuje im wypłata odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego, jednak często na tym kończy się ich wiedza. A jest jeszcze kilka ważnych kwestii, np.:

  • Jak ocenić wysokość odszkodowania?
  • Jakie elementy mają wpływ na jego wysokość?
  • Jak uzasadnić roszczenie?

Są to już szczegóły, gdzie potrzebna jest specjalistyczna wiedza, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Większość naszych Klientów uzyskała od naszego radcy prawnego rekomendację kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zmian do roku ubiegłego bronią swojego stanowiska w konsekwentnym zaniżaniu przyznawanych kwot odszkodowań, jedyną możliwością w wyegzekwowaniu żądanych kwot jest postępowanie sądowe.

Miniony rok przyniósł nam więcej zapytań od osób, które w wyniku kolizji uszkodzili swój pojazd. Niejednokrotnie na naszym blogu informowaliśmy Was, że warto po każdym zdarzeniu, w wyniku którego doszło do uszkodzenia pojazdu zweryfikować kosztorys, który sporządził rzeczoznawca na zlecenie towarzystwa ubezpieczeniowego. Praktyka pokazuje, że w 90% przypadków kwoty te zostały zaniżone. Podstawą do odwołania jest sporządzony w naszej firmie kosztorys.

Dzięki aplikacji „eMKa po wypadku”, która dedykowana jest dla użytkowników smartfonów, setki osób bezpłatnie uzyskało informacje na temat możliwości uzyskania dopłaty do już uzyskanej kwoty.

Obserwujemy także znacznie większą liczbę zapytań, które trafiają do nas drogą elektroniczną. Okazuje się, że dla wielu osób jest to bardzo wygodna forma komunikacji. Zapewne zostało to spowodowane modernizacją naszej strony internetowej. Umożliwia ona bardzo szybkie złożenie zapytania lub bezpośrednie konsultacje z naszym specjalistą online. Zachęcamy Was do takiej formy komunikacji, nowe technologie umożliwiają nam profesjonalną i bezpieczną formę współpracy.

W strategii MK-Finanse na następy rok na pierwszy plan  wysuwa się misja szerzenia wiedzy w zakresie przysługujących praw osobom poszkodowanym w wypadkach oraz tym, którzy wskutek zdarzeń drogowych stracili najbliższych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w zależności od preferencji użytkowników zachęcamy do różnych form kontaktu.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem