Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Historia Klienta MK-Finanse, który stał się Specjalistą ds. Odszkodowań.

Dziś spotkaliśmy się z Anią Olędzką, która kilka lat temu była naszą Klientką, a aktualnie jest po drugiej stronie - reprezentuje naszą firmę jako specjalista ds. odszkodowań i zawiera umowy współpracy z osobami Poszkodowanymi. Zapraszam do poznania historii Ani.

Magda: Witaj Aniu, dziś jesteś naszym współpracownikiem, jednak poznałyśmy się, kiedy przyszłaś do nas jako Klient - pamiętasz ?

Ania: Tak, faktycznie. W 2010 roku miałam wypadek i potrzebowałam pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Sprawa była o tyle trudna, że sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i napotkałam problem z ustaleniem odpowiedzialności. UFG, czyli ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny i Ergo Hestia przepychali się między sobą , dopiero dzięki MK-Finanse Hestia wypłaciła stosowne odszkodowanie.

Magda: Co w takim razie sprawiło, że dziś jesteś po drugiej stronie, czyli reprezentujesz MK-Finanse jako nasz współpracownik?

Ania: Właśnie to moje doświadczenie. Wiem, jak to jest być Klientem. Po przejściu całej procedury związanej z uzyskaniem odszkodowania doceniam rolę firmy, której powierzyłam swoją sprawę. Wiem, jak ważne są wiedza i doświadczenie, aby kwota, która zostaje wypłacona Klientowi, była odpowiednia. Teraz sama pomagam osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji jak ja kiedyś.

Magda: Możesz krótko opowiedzieć, na czym polega współpraca z MK-Finanse ? W jaki sposób pozyskujesz Klientów?

Ania: W moim przypadku jest tak, że zajmuję się tym dodatkowo, ta współpraca jest dla mnie o tyle łatwa, że opowiadając swoją historię, wiedząc jakie efekty może przynieść skorzystanie z usług MK-Finanse, jest mi łatwiej przekonać kogoś, kto potrzebuje takiej pomocy  i podpisać  umowę. Klienci praktycznie sami się do mnie zgłaszają, wśród moich znajomych, rodziny wszyscy znają moją historię i jeśli znają kogoś, kto miał wypadek, polecają moją osobę. 

Magda: Co w takim razie daje Ci współpraca z nami?

Ania: Przede wszystkim satysfakcję z tego, że mogę pomóc innym. Czasami jest to tylko zwykłe udzielenie informacji jak zachować się po wypadku, czasami jest to podpisanie umowy i uzyskanie odszkodowania, fajnie jest usłyszeć, że dzięki mojej pracy, ktoś może uzyskane pieniądze przeznaczyć na rehabilitację, na którą nie byłoby go stać.

Magda: Coś jeszcze?

Ania: Na pewno jest to też satysfakcja finansowa, za swoją dodatkową pracę, uzyskuję wynagrodzenie, więc łączę dwie rzeczy pomaganie innym i zarabianie.

Magda: Bardzo dziękuję, że chciałaś podzielić się z nami swoją historią. A wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto spróbować, zapraszam do kontaktu.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Bp. Świrskiego 41

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem