call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Usługi przez internet

Coraz łatwiejszy dostęp do szybkiego internetu, łatwość korzystania z wielu urządzeń, sprawia, że sprzedaż i obsługa Klientów przez internet stała się bardzo popularna. Dla wielu firm to już standard.  Czy to oferta dla każdego? Z tym pytaniem zetknęliśmy się też w naszej branży.

Coraz łatwiejszy dostęp do szybkiego internetu, łatwość korzystania z wielu urządzeń, sprawia, że sprzedaż i obsługa Klientów przez internet stała się bardzo popularna. Dla wielu firm to już standard.  Czy to oferta dla każdego? Z tym pytaniem zetknęliśmy się też w naszej branży. Od wielu lat pomagamy poszkodowanym uzyskać odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych. Doświadczona kadra i tysiące wygranych spraw pozwoliło nam stworzyć nowoczesny system do obsługi Klientów, a teraz stwarzamy możliwość  nawiązania współpracy z naszą firmą on-line.

Zalety korzystania z usługi: odszkodowanie przez internet

- łatwa i szybka komunikacja – to Ty decydujesz jaką formę komunikacji wybierasz - możemy czatować lub umówić się na videokonferencję, na której odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy warunki współpracy. Taka forma niewiele różni się od bezpośredniego spotkania, pozwala jednak zaoszczędzić czas i bez wątpienia jest bardziej komfortowe. Stwarza też atmosferę intymności i dyskrecji co dla wielu naszych Klientów jest bardzo ważne. Łącze, z którego korzystamy, jest odpowiednio zaszyfrowane, czyli bezpieczne – przykładamy do tego dużą uwagę.

- bez wychodzenia w domu – urazy po wypadkach, zarówno te fizyczne, jak i psychiczne stanowią często barierę w swobodnym poruszaniu się. Oczywiście możemy dojechać do Klienta i przeprowadzić spotkanie we wskazanym miejscu, ale teraz Klient ma wybór, może taką samą rozmowę przeprowadzić przez internet.

 -  jest taniej – dla Klientów wybierających taką formę komunikacji, przy nawiązaniu współpracy oferujemy korzystniejsze dla niego warunki rozliczenia. Dzięki temu, że ograniczamy między innymi koszty związane z dojazdem, obniżamy nasze wynagrodzenie. Wszystkie warunki finansowe szczegółowo omawiamy podczas podpisania umowy, ustalamy je indywidualnie z każdym Klientem.

Doświadczenie jednoznacznie pokazuje nam, że odszkodowanie to pojęcie, którego znaczenie rozumiemy dopiero wtedy, gdy dotyczy nas samych lub naszych bliskich. Jak doświadczymy np. jakiegoś urazu w wypadku, złamiemy nogę na nierównym chodniku, w wyniku takiego zdarzenia zaczynamy interesować się od kogo i za co należą nam się pieniądze. Bez odpowiedniej wiedzy możesz nieświadomie wpłynąć na wysokość przyznanego Ci odszkodowania. Zadzwoń lub napisz jak najszybciej po zdarzeniu i dowiedz się, od kogo należy Ci się, wypłata i co ma wpływ na jej wysokość.

Odszkodowanie przez internet to nie tylko strona internetowa, to profesjonalne pokoje wideokonferencyjne, to kanały społecznościowe, na których na bieżąco informujemy o działaniach naszej firmy. Zapraszamy, poznaj nas jeszcze bardziej!

 

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 41
wejście od ulicy Rynkowej

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem