Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Czy warto swoją sprawę o odszkodowanie powierzyć profesjonalnemu pełnomocnikowi?

Od czasu wynalezienia samochodu, ponad 100 lat temu, w wyniku wypadków drogowych zginęło prawie 30 milionów ludzi. Każdego dnia na polskich drogach ginie około 15 osób, prawie 200 zostaje rannych. Statystyki z roku na rok są gorsze, przybywa pojazdów, a mimo że stan dróg ulega poprawie, coraz większa brawura kierowców i nieuzasadniona pewność siebie powodują tragedie.

Co z tymi, którzy zostali? Co z rodzinami, które muszą się z tą tragedią uporać? Co z rodzicami, którzy stracili dziecko? Co z dziećmi, które straciły jedno lub oboje rodziców? Kto im pomoże, kto pozwoli im uwierzyć, że życie po takiej tragedii może toczyć się w miarę normalnie, kto zapewni im opiekę, rehabilitację, leczenie, kto im zapewni na to środki finansowe? Czy osoba po wypadku, niebędąca wysoko wykwalifikowanym prawnikiem ma szansę na godziwe odszkodowanie? Jak najbardziej. Od tego są właśnie firmy świadczące profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie odszkodowań. Specjalista ds. odszkodowań z firmy MK-Finanse Odszkodowania zapewnia, że firmy o takim właśnie charakterze zajmują się całym procesem likwidacji szkody, tzn. kompletują dokumentację potrzebną do uzyskania wszelkich świadczeń, występują z roszczeniami do podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody, biorą na siebie cały koszt i ryzyko postępowania, współpracują z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, m.in. lekarzami, adwokatami.

Pracownicy firm świadczących doradztwo w zakresie odszkodowań pozostają w nieustannym kontakcie z osobami, które powierzyły im swoje sprawy, a regularny kontakt telefoniczny i e-mailowy pozwala nawiązać szczególną więź między obiema stronami.

Pracownicy firmy MK-Finanse Odszkodowania uważają, że dzięki tego rodzaju działaniom wzrasta świadomość na temat możliwości uzyskania świadczeń. Osoby poszkodowane mają pewność, że w najtrudniejszych chwilach w swoim życiu nie pozostają same. Dzięki wzajemnym relacjom partnerskim poszkodowani czują się wyjątkowo. Osoby zwracające się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania są traktowane indywidualnie, ponieważ każdy przypadek wymaga specyficznego podejścia. Specjalista ds. likwidacji pracujący w firmie MK-Finanse Odszkodowania gwarantuje, że roszczenia składane za pośrednictwem firm są adekwatne do poniesionej szkody i odpowiednio udokumentowane. W takich sytuacjach bardzo ważna jest szczera chęć słuchania i rozumienia ludzkich potrzeb. Z tego zrozumienia wyrasta wola i zdolność do udzielania pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Zainteresowanie ludźmi oraz wiedza o ich potrzebach i oczekiwaniach stwarza możliwości znajdywania skutecznych rozwiązań. Właścicielka firmy MK-Finanse zapewnia, że poszkodowany nawiązujący współpracę z firmą odszkodowawczą czerpie same korzyści, zapytałby ktoś - a jakie są straty dla poszkodowanego? Największą stratą jest błędne myślenie, że sam potrafi uzyskać dla siebie świadczenie odpowiadające jego krzywdzie.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem