Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Nasza aplikacja „eMKa po wypadku” jest dostępna bezpłatnie w Google Play oraz App Store dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych.

Nasza aplikacja „eMKa po wypadku” jest dostępna bezpłatnie w Google Play oraz App Store dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych. Informacje zwrotne jakie pojawiały się od jej pierwszych użytkowników dają nam powody do dumy i radości.

Zauważyliśmy, że aplikacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, o czym świadczą pozytywne opinie oraz pierwsze kosztorysy przekazane do weryfikacji. Cieszymy się, że możemy wychodzić naprzeciw waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Jak już niejednokrotnie podkreślaliśmy, podstawowymi zaletami naszej „eMKi” jest jej prostota, intuicyjność i szybkość przeprocesowania, jednak dla wszystkich, którzy chcą ją jeszcze lepiej poznać mamy dobrą wiadomość – w trakcie realizacji jest film instruktażowy. Dzięki niemu dowiedziecie się gdzie i jak pobrać aplikację „eMKa po wypadku”. Instruktaż przeprowadzi Was krok po kroku przez cały proces zgłoszenia. Film powstaje we współpracy z 3FILM Video Studio Krzysztof Dawid Kowalewski. Krzysztofowi serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i „anielską cierpliwość”, Gosi Chromiec za wytrwałość, a Markowi Olszewskiemu za bezcenne rady doświadczonego twórcy najlepszych aplikacji. Poniżej krótka fotorelacja z planu

Sama aplikacja jak wiecie, służy do sprawdzenia kosztorysu, który otrzymaliście po kolizji/stłuczce. Dla użytkowników aplikacji „eMKa po wypadku” wymierną wartością, którą otrzymają, jest dopłata odszkodowania. W zależności od kilku czynników wypłacane kwoty mogą wahać się od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musicie wiedzieć, że tworząc „eMKe”, kierowaliśmy się chęcią pomocy i dzielenia się naszą wiedzą. Rynek ubezpieczeń jest coraz bardziej wymagający i narażający konsumentów na straty.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem