Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Jakie prawa przysługują Ci gdy miałeś wypadek i kiedy możesz ubiegać się o odszkodowanie

Specjalnie dla magazynu City Times eksperci z firmy MK FINANSE, z Siedlec podpowiadają jak dochodzić swoich praw w przypadku nieszczęśliwego wypadku, jaki może zdarzyć się nam lub naszym bliskim. Podpowiadają, w jakich sytuacjach należy nam się odszkodowanie i pomagają skutecznie w jego uzyskiwaniu.

Wielu z nas na pewno nie raz widziało lub słyszało hasła reklamowe typu: „z nami uzyskasz odszkodowanie”, „powierz swoją sprawę o wypłatę zadośćuczynienia specjalistom” itp., lecz niewielu tak naprawdę wie, o co dokładnie chodzi, gdzie się zgłosić, jak to zrobić. Zapewne każdy z nas zna kogoś, kto uczestniczył w wypadku, lub był świadkami szkody jakiegoś zdarzenia, za które należy się odszkodowanie.

Ale skąd mamy wiedzieć, że w danej sytuacji powinniśmy dostać odszkodowanie. DLATEGO PAMIĘTAJMY:

  • Miałeś wypadek – należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy.
  • Masz uszkodzony samochód w stłuczce – pamiętaj, że ubezpieczyciele bardzo często zaniżają kosztorysy i wypłacają za mało pieniędzy za uszkodzenia i naprawę. Dostałeś już pieniądze za samochód, koniecznie sprawdź, czy towarzystwo ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie, dokonaj prawdziwej niezależnej kalkulacji szkody i uzyskaj dopłatę do odszkodowania.
  • Masz polisę oszczędnościową – zakończyłeś (lub chcesz zakończyć) odkładanie pieniędzy w ramach zawartej umowy i ubezpieczyciel pobrał od Ciebie opłatę likwidacyjną. Odzyskaj należne Ci pieniądze.
  • Masz kredyt hipoteczny (z ubezpieczeniem niskiego wkładu) – banki niesłusznie pobierają opłaty, których zabrania prawo. Odzyskaj niesłusznie pobrane opłaty.

Życie przygotowuje dla każdego różne scenariusze, niespodziewanie możemy znaleźć się w sytuacji, której nie znamy, której się obawiamy. Konieczność wzięcia kredytu, stłuczka, wypadek, operacja w szpitalu budzi nasze obawy, ponieważ nie znamy się na wszystkim i chcielibyśmy trafić w ręce specjalisty w danej dziedzinie, któremu będziemy mogli zaufać. Wierzymy, że idąc do banku, ubezpieczyciela, przychodni, mechanika itp., ktoś nam doradzi, będzie służył pomocą. Jednak trzeba uważać - okazuje się, że wszędzie możemy zostać oszukani, wprowadzeni w błąd. Biorąc kredyt, banki często doliczają nam niezgodne z prawem wysokie opłaty, towarzystwa ubezpieczeniowe również mogą wprowadzić w błąd przy zawieraniu umów, w szpitalu możemy zostać zarażeni jakąś chorobą, np. gronkowcem.

Żeby dochodzić swoich praw, warto wybrać firmę, która ma duże doświadczenie w tego typu sprawach. Jak to robi firma MK Finanse?

Wraz z naszymi adwokatami analizujemy każdą sprawę, którą powierza nam klient. Podczas rozmowy u Państwa w domu lub u nas w biurze bezpłatnie weryfikujemy każdy przypadek i podpowiadamy co zrobić, aby uzyskać należne odszkodowanie. Już na samym początku doradzamy, które dokumenty są ważne, jak je uzyskać i przygotować, określamy wysokość odszkodowania, prowadzimy pełną i niezbędną korespondencję z zakładami ubezpieczeń, a w przypadku braku satysfakcjonującej decyzji o wysokości odszkodowania występujemy w imieniu klienta na drogę odwoławczą. Reprezentujemy naszych klientów zarówno w postępowaniu polubownym, jak i na drodze sądowej. Jeżeli odszkodowanie jest za niskie i klient chce skierować sprawę do sądu, wówczas ponosimy koszty rozprawy sądowej. Dzięki współpracującym z nami doświadczonym i skutecznym w sprawach odszkodowawczych adwokatom zawsze negocjujemy możliwie najwyższą kwotę wszystkich należnych kwot odszkodowania. Przed podpisaniem umowy wszystkie warunki współpracy zawsze uzgadniamy z klientem. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient, dlatego też otaczamy go opieką i jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Wszyscy nasi klienci w każdym momencie mogą sprawdzić, na jakim etapie jest ich sprawa.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem