Zadzwoń teraz
phone_in_talk
call
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Jak zgłosić szkodę z OC sprawcy i uzyskać odszkodowanie online?

Ludzie bardzo cenią sobie to, że wiele spraw mogą poprowadzić przez internet. Popularność wszelkiego rodzaju aplikacji rośnie w zastraszającym tempie. No cóż, po prostu świat zmierza w tym kierunku – do internetu przenosi się coraz większa część naszego życia – poniekąd jest to niezależne od nas, ale w pewnych kwestiach jest to nasza świadoma decyzja.

Po co stać w kolejce w urzędzie, aby złożyć dokumenty, po co tracić czas na telefoniczną rejestrację, gdy możemy zrobić to online, po co pokonywać jakąkolwiek odległość na spotkanie z przedstawicielem firmy, kiedy można umówić się na spotkanie online.

Możliwość spotkania online stwarzamy również my naszym Klientom, którzy chcą porozmawiać z opiekunem swojej sprawy o odszkodowanie na temat aktualnej likwidacji szkody u ubezpieczyciela lub potencjalnych Klientów, których zainteresowała nasza oferta dotycząca m.in. odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy, odszkodowania z PZU lub innego ubezpieczyciela i chcieliby skorzystać z naszych usług. Wybór należy do Ciebie:

  • preferujesz osobiste spotkanie z przedstawicielem ds. odszkodowań – skontaktuj się i umów się w dowolnym miejscu z naszym przedstawicielem,
  • jesteś fanem mobilnych i webowych rozwiązań – skorzystaj z naszego pokoju internetowego dedykowanego do internetowych spotkań,
  • cenisz sobie tradycyjne formy kontaktu – prześlij dokumenty dotyczące wniosku o odszkodowanie tradycyjną pocztą polską.

Spotkanie online jest oczywiście bezpieczne, odbywa się na szyfrowanych połączeniach, za zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta oraz ochrony danych osobowych.

Rozwijamy się, wiemy, że nasi Klienci są różni, dlatego chcemy stworzyć im różne formy kontaktu, różne sposoby rozmowy o wypadku drogowym, odwołaniu od decyzji zakładu ubezpieczeń czy odszkodowaniu z OC sprawcy. Podążamy za nowoczesnością, która ułatwia nam wszystkim codzienne życie i wiemy, że warto korzystać z możliwości, które nam daje.

Rozmowa przez internet o odszkodowaniu z OC sprawcy – wybierz dogodny dla Ciebie czas, abyśmy mogli omówić wszystkie dokumenty, odpowiedzieć na Twoje pytania, przeanalizować proces uzyskania odszkodowania. Pamiętaj, spotkanie nie zobowiązuje do zawarcia umowy o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, możesz w ten sposób uzyskać bezpłatną poradę z zakresu odszkodowań. Być może zastanawiasz się nad zasadnością skierowania pozwu o odszkodowanie – nasz radca prawny pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie, czy warto.

Zachęcamy Cię do kontaktu – warto dbać o swoje prawa – wybór formy kontaktu należy do Ciebie!

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Kazimierzowska 122

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem