call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Blog

Blog

oraz nasze publikacje

Policja zatrzymała ci prawo jazdy, bo byłeś pod wpływem alkoholu?

Prowadziłeś auto po spozyciu alkoholu i policja zabrała Ci praw jazdy? Skutki takiej sytuacji mogą zrujnować życie osobiste i materialne. Jeżeli nie doszło jeszcze do sprawy sądowej lub sprawa się odbyła, ale nie zapadł wyrok, możemy pomóc odzyskać Twoje prawo jazdy.

Policyjne statystyki mówią, że co roku na polskich drogach zostaje zatrzymanych ponad 120 tysięcy kierowców prowadzących auto po spożyciu alkoholu. Zdecydowana większość osób, którym zostało zatrzymane prawo jazdy, piło alkohol dzień wcześniej. Niestety, skutki takiej sytuacji mogą zrujnować życie osobiste i materialne, gdyż nawet nieznacznie przekroczony limit alkoholu we krwi jest przestępstwem.

Jeżeli nie doszło jeszcze do sprawy sądowej lub sprawa się odbyła, ale z jakiegoś powodu nie zapadł wyrok, możemy pomóc odzyskać Twoje prawo jazdy. Jeszcze nie jest za późno. Warto, abyś zadzwonił do nas jak najszybciej.

Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc prawną, bez względu na to gdzie mieszkasz. Reprezentujemy naszych Klientów przed policją, prokuraturą, sądami na terenie całego kraju.

WAŻNE, ABY OSOBA ZATRZYMANA SKONTAKTOWAŁA SIĘ Z NAMI JAK NAJSZYBCIEJ PO ZDARZENIU.

Nasi prawnicy pokierują Cię jak zachować się w trakcie całego procesu, a szczególnie w toku postępowania sądowego.

Gwarantujemy:

  • Prowadzenie sprawy przez profesjonalnego pełnomocnika – adwokata lub radcę prawnego.
  • Darmową konsultację telefoniczną z prawnikiem.
  • Doświadczenie, Profesjonalizm, Zaangażowanie.

PAMIĘTAJ, ŻE W PRZYPADKU ZATRZYMANIA ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM ALKOHOLU MASZ PRAWO DO ODMOWY SKŁADANIA WYJAŚNIEŃ I MOŻESZ ODMÓWIĆ PROPOZYCJI DOBROWOLNEGO PODDANIA SIĘ KARZE.

SKORZYSTAJ Z NASZEJ PROFESJONALNEJ POMOCY.

ZADZWOŃ DO NAS – 505 196 456          LUB           NAPISZ DO NAS – biuro@mk-finanse.pl

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 41
wejście od ulicy Rynkowej

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem