Odszkodowania za polisolokaty - MK-FINANSE

Jak odzyskać pieniądze z polisy?Jesteś posiadaczem polisolokaty i chcesz z niej zrezygnować bo czujesz się oszukany lub już dawno zawiesiłeś opłacanie składek i potrącono Ci wysoką opłatę likwidacyjną?

Osoby, które kilka lat temu zdecydowały się na oszczędzanie na polisolokacie wierzyły w przedstawioną im wizję beztroskiej, bogatej przyszłości, jednak rzeczywistość szybko to zweryfikowała. Towarzystwa ubezpieczeniowe dopuściły się licznych nadużyć.

Masz prawo ubiegać się o zwrot opłaty likwidacyjnej. Opłaty likwidacyjne nakładane przez ubezpieczycieli na Klientów wycofujących przed terminem pieniądze z polisy inwestycyjnej są niedozwolone.

Prawo pozwala na odzyskiwanie pieniędzy z polis poprzez ubieganie się o zwrot niesłusznie pobranej opłaty likwidacyjnej.

Bezprawnie potrącona przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe opłata za zerwanie polisolokaty powinna do Ciebie wrócić. Dla osób, które zdecydowały się na wcześniejsze rozwiązanie umowy, potrącenie części posiadanych aktywów jako opłaty likwidacyjnej wcale nie musi oznaczać, iż te środki zostały utracone bezpowrotnie.

Jeżeli  twój kapitał został pomniejszy o wartość opłaty likwidacyjnej możesz dochodzić swoich praw.
 

Kredyty frankowe


W Polsce jest około 700 tys. osób borykających się z tzw. kredytami frankowymi. Niekorzystne dla banków orzeczenia sądów spowodowały, że osoby, które wzięły kredyt indeksowany do kursu waluty obcej znalazły się w bardzo dobrej sytuacji prawnej.
Ponieważ banki dobrowolnie nie honorują orzeczeń sądów w sprawie uznania klauzul indeksacyjnych, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, dowolnej zmiany oprocentowania czy podwyższonego oprocentowania po wpisie hipoteki za bezskuteczne, to należy wystąpić z pozwem przeciwko bankowi o zapłatę.


Jeśli posiadasz lub posiadałeś kredyt w CHF zadzwoń lub napisz do nas. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, każda umowa kredytowa wymaga przeanalizowania. Warto zrobić to już teraz, ponieważ: Uwaga: roszczenie o zwrot przedawnia się z upływem 10 lat od terminu świadczenia (każdej raty z osobna).

Zwrot składek na ubezpieczenie niskiego wkładu przy kredytach hipotecznych


UNWW to kolejny produkt, w którym banki, jako „silniejszy gracz” na rynku wykorzystuje konsumentów, kredytobiorców doliczając do kosztów kredytu tzw. ubezpieczenie UNWW (czasami używają zamiennego określenia, np. ubezpieczenie ryzyka spłaty kredytu). Ubezpieczenie to zabezpiecza jednak tylko interesy banku, a nieświadomy kredytobiorca zostaje obarczony składkami ubezpieczeniowymi. W większości przypadków Klienci banków nie byli informowani o dodatkowych kosztach i o celu takiego ubezpieczenia.
Pobieranie przez bank opłaty za ubezpieczenie niskiego wkładu zostało wpisane do rejestru klauzul niedozwolonych. W Polsce są już setki wyroków nakazujących zwrot niesłusznie pobranej opłaty. Mimo to banki nadal odmawiają polubownego zwrotu składki na UNWW.


Jeśli posiadasz kredyt hipoteczny jeszcze dzisiaj sprawdź, czy Twój bank również doliczył Ci opłaty, których nie powinieneś ponosić. Zadzwoń pod nr 25 644 00 20 lub napisz na biuro@mk-finanse.pl , aby mieć pewność, że nie zostałeś oszukany. Analiza umowy kredytowej jest bezpłatna. Wszystkie koszty i ryzyko związane z postpowaniem sądowym, są po naszej stronie. Płacisz tylko za sukces po wygranej sprawie.

Pomogliśmy już wielu Klientom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.


0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość /Send message

Przepraszamy nie ma aktualnie nikogo na CHACie / We are sorry, we are offline now

Imię /Name
* Email
* Opisz swój problem /Describe your problem
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Jesteśmy online /We are online !
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?