O nas - MK-FINANSE

DOKONAJ WŁAŚCIWEGO WYBORU
POSTAW NA MK-FINANSEWybierając pełnomocnika, w każdej sprawie, a zwłaszcza w tak szczególnej jaką jest wypadek, poszukujesz kogoś komu możesz zaufać i bez wątpliwości powierzyć swój problem. Decydując się na firmę MK-Finanse możesz być pewien, że współpraca przyniesie Ci same korzyści, przede wszystkim możliwie najwyższe odszkodowanie. Niewątpliwą zaletą jest również to, że zawsze będziesz potraktowany indywidualnie, gdyż właśnie to Poszkodowany jest dla nas najważniejszy na każdym etapie procesu likwidacji. Przekonaj się, że MK-Finanse to dobry wybór. Każdy kto decyduje się na współpracę z MK-Finanse wybiera: doświadczenie i wiedzę którą zdobywamy od 10 lat, skuteczność i wysoką jakość naszych usług, profesjonalną, miłą i kompetentną obsługę Klienta oraz najlepszych specjalistów w branży.

SPRAWDŹ JAKIE WYZNACZAMY SOBIE KIERUNKINasza misja to pomoc osobom, które były uczestnikami kolizji / wypadków / stłuczek / w uzyskaniu od ubezpieczyciela najwyższego odszkodowania. Jesteśmy profesjonalnym pełnomocnikiem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi skutecznie komunikować się z podmiotami, które są zobowiązane do naprawienia szkody / wypłaty odszkodowania. Dzięki uzyskanym przez nas świadczeniom, Poszkodowani mają szansę łatwiej i szybciej odnaleźć się w życiu po wypadku.

ZOBACZ CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZECel naszej działalności ukierunkowany jest na Człowieka, którym są dla nas Klienci i Pracownicy oraz na sukces. Klient - priorytetem naszej codziennej pracy jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania, a tym samym usatysfakcjonowany Klient, któremu dostarczyliśmy usługę na najwyższym poziomie i osiągnęliśmy efekt, jakiego oczekiwał. Pracownicy - dla nas praca to przyjemność. Każdego dnia dokładamy wielu starań, aby tworzyć firmę przyjazną, dającą możliwości rozwoju i satysfakcji zawodowej. Miła i rodzinna atmosfera gości u nas na co dzień. MK-Finanse - markę MK-Finanse tworzą Klienci, Pracownicy oraz uzyskiwane odszkodowania. Sukces finansowy jest dla nas formą nagrody i dowodu na to, że dobrze wykonaliśmy naszą pracę.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIUFirma powstała w 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży, tysiące uzyskanych odszkodowań, niezliczone spotkania z poszkodowanymi pozwalają nam spełniać najwyższe wymagania Klientów, umożliwiają nam realizację zakładanych celów. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Siedlcach. Posiadamy również biura regionalne oraz szeroko rozbudowaną sieć przedstawicieli, dzięki czemu kontakt z Klientami z całej Polski jest szybki i łatwy.

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość /Send message

Przepraszamy nie ma aktualnie nikogo na CHACie / We are sorry, we are offline now

Imię /Name
* Email
* Opisz swój problem /Describe your problem
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Jesteśmy online /We are online !
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?