O Firmie

Profesjonalna Pomoc w Uzyskaniu Odszkodowania

Nasza misja to pomoc osobom, które były uczestnikami kolizji / wypadków / stłuczek / w uzyskaniu od ubezpieczyciela najwyższego odszkodowania

Wizja
Jesteśmy profesjonalnym pełnomocnikiem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi skutecznie komunikować się z podmiotami, które są zobowiązane do naprawienia szkody / wypłaty odszkodowania. Dzięki uzyskanym przez nas świadczeniom, Poszkodowani mają szansę łatwiej i szybciej odnaleźć się w życiu po wypadku.

Cel
Cel naszej działalności ukierunkowany jest na Człowieka, którym są dla nas Klienci i Pracownicy oraz na sukces.

  • Klient - priorytetem naszej codziennej pracy jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania, a tym samym usatysfakcjonowany Klient, któremu dostarczyliśmy usługę na najwyższym poziomie i osiągnęliśmy efekt, jakiego oczekiwał.
  • Pracownicy - dla nas praca to przyjemność. Każdego dnia dokładamy wielu starań, aby tworzyć firmę przyjazną, dającą możliwości rozwoju i satysfakcji zawodowej. Miła i rodzinna atmosfera gości u nas na co dzień.
  • MK-Finanse - markę MK-Finanse tworzą Klienci, Pracownicy oraz uzyskiwane odszkodowania. Sukces finansowy jest dla nas formą nagrody i dowodu na to, że dobrze wykonaliśmy naszą pracę.

Doświadczenie
Firma powstała w 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży, tysiące uzyskanych odszkodowań, niezliczone spotkania z poszkodowanymi pozwalają nam spełniać najwyższe wymagania Klientów, umożliwiają nam realizację zakładanych celów.
Główna siedziba naszej firmy mieści się w Siedlcach. Posiadamy również biura regionalne oraz szeroko rozbudowaną sieć przedstawicieli, dzięki czemu kontakt z Klientami z całej Polski jest szybki i łatwy.

Ważne informacje

Unia EuropejskaOd 1 grudnia 2013 roku firma MK-Finanse Monika Korneć na podstawie umowy nr UDA-POIG.08.02.00-14-030/13-00 z dnia 25.10.2013r. zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, realizuje projekt pn.: "Rozwój firmy MK-Finanse poprzez implementację platformy B2B optymalizującej procesy biznesowe realizowane we współpracy z kontrahentami", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt potrwa do stycznia 2015r.

Kwota dofinansowania wynosi 306.848,24 PLN.

Firma zamierza wdrożyć system B2B oparty o innowacyjne rozwiązania techniczne, umożliwiające mu zwiększenie efektywności współpracy z partnerami, poprzez zastosowanie rozwiązań nowocześniejszych, opartych o elektroniczną wymianę informacji pomiędzy firmą a partnerami, a nie tak jak obecnie – o papierowy transfer dokumentów. Platforma B2B zostanie stworzona z myślą o rozwoju przedsiębiorstw, a zatem do jej budowy zostanie wykorzystana logika systemów modularnych, umożliwiająca relatywnie łatwy rozwój. Taki typ platformy zachowa pełną skalowalność i nie będzie ograniczać firmy w rozwoju, obsługi kolejnych partnerów handlowych, kolejnych procesów biznesowych.