call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
 
Odszkodowania

Blog

oraz nasze publikacje

Odszkodowania online

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy rozwiązanie, które umożliwia rozmowę, zawarcie umowy współpracy, omówienie dokumentów online.

Odszkodowania online

Od teraz odszkodowania on-line w MK-Finanse.

Chcesz, abyśmy reprezentowali Cię w procesie uzyskania odszkodowania, więc możemy spotkać się on-line. Spotkanie takie odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wykorzystywane jest do tego szyfrowane połączenie – dlatego mamy 100% pewność, że informacje, które przekazujemy w trakcie naszego internetowego spotkania pozostają bezpieczne.

Być może nie jesteś pewien, czy po wypadku przy pracy należy Ci się odszkodowanie, zastanawiasz się jak odwołąc się od decyzji pzu za uszczerbek na zdrowiu lub po prostu jak uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy, czy też w jaki sposób odzyskać opłatę likwidacyjną – większość spraw to zawiłe kwestie i zapewne wyjaśnienie ich ułatwi spotkanie online z pracownikiem naszej firmy specjalizującym się w konkretnej dziedzinie z zakresu odszkodowań. Możesz wysłać krótką informację z prośbą o spotkanie online. Jest to oczywiście darmowa porada, a jakże wygodna, bezpieczna i profesjonalna.

Dotychczas proponowaliśmy zawarcie umowy podczas spotkania z naszym handlowcem lub drogą korespondencyjną. Teraz masz większy wybór – spotkanie online. Podpisanie umowy w ten sposób jest bardzo komfortowe – możesz zadać nurtujące Cię pytania, wspólnie wypełnimy wniosek o odszkodowanie i ukierunkujemy Cię jak przygotować opis zdarzenia (dokument bardzo istotny dla zakładu ubezpieczeń w momencie ustalania wysokości odszkodowania). Oczywiście wybierając ten sposób nawiązania współpracy wybierasz najtańsze rozwiązanie – nasze wynagrodzenie będzie zdecydowanie niższe niż w przypadku każdego innego kanału dystrybucji. Jednocześnie pamiętaj, że umowa będzie zawarta z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz obsługi Klienta.

Być może już jesteś naszym Klientem, pamiętaj, że w takim przypadku również możesz skorzystać ze spotkania online. Umów się z opiekunem swojej sprawy, z radcą prawnym, który rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące pozwu o odszkodowanie lub z rzeczoznawcą, który dzięki takiemu spotkaniu wyjaśni na jakiej podstawie możemy podważyć zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy i uzyskaćdopłatę. Uważasz, że warto skorzystać z takiej właśnie formy komunikacji – powiedz o tym opiekunowi sprawy w czasie rozmowy telefonicznej lub napisz wiadomość.

Kolejne wpisy

08-110 Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 41
wejście od ulicy Rynkowej

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl

Blog

Dlaczego warto podpisywać faktury?

​Fv to dokument, który potwierdza dokonanie transakcji. Pomimo braku ustawowego obowiązku, wskazane jest ich podpisywanie. Faktura jest dokumentem o znaczeniu prawnym i może stanowić dowód zaciągnięcia zobowiązania, jak i spełnienia określonego świadczenia. Podpisy uprawdopodobniają autentyczność dokumentu. Dlatego warto samemu podpisywać faktury i sugerować to również dostawcom. 
 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem