call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Twitter
  • G+
  • YouTube
 
Aplikacja

Aplikacja

eMKa po wypadku

Sprawdź w 4 krokach czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone.

aplikacja-emka-zdjecie.png
Pobierz eMKA z Google Play

Aplikacja dedykowana jest do właścicieli pojazdów, którzy ubiegali się o odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego z tytułu ubezpieczenia OC za powstałe w wyniku stłuczki / wypadku uszkodzenia.

format_quote

Za pomocą aplikacji "eMKa po wypadku" w kilku prostych i bezpiecznych krokach można sprawdzić czy kosztorys sporządzony przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego został zaniżony, a tym samym przyznane nam odszkodowanie również. Szczegóły możecie obejrzeć w filmie instruktażowym obok. Dane przekazane w aplikacji będą w pełni zabezpieczone i nie będą wykorzystywane poza zgłoszeniem.

08-110 Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 41
wejście od ulicy Rynkowej

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl

Blog

Windykacja należności dla branży IT

Windykacja należności z całym swoim procesem odzyskania pieniędzy, sprawą sądową, egzekucją komorniczą, nie jest dziedziną działalności, na której znają się firmy IT. Samodzielne podejmowanie działań w słabo znanych nam obszarach może być bardzo ryzykowne i brzemienne w skutkach. Współpraca z firmą windykacyjną pozwala, przynajmniej na starcie, zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem