Aplikacja - MK-FINANSE

PROSTO

SZYBKO

SKUTECZNIE

Zależy nam, by nasza aplikacji przyniosła wymierne korzyści wszystkim właścicielom pojazdów, które uczestniczyły w wypadkach i kolizjach. Zainstaluj "eMKa po wypadku" i wykonaj weryfikację kosztorysu, który otrzymałeś od rzeczoznawcy. W kilku prostych krokach sprawdzisz, czy należy Ci się dopłata do już uzyskanej kwoty. Łatwa, intuicyjna, szybka - Twoje zgłoszenie będzie wypełnione w kilkadziesiąt sekund, a Ty upewnisz się czy przyznane Ci odszkodowanie za uszkodzenia pojazdu zostało wypłacone we właściwej wysokości.

Aplikacja dedykowana jest do właścicieli pojazdów, którzy ubiegali się o odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego z tytułu ubezpieczenia OC za powstałe w wyniku stłuczki / wypadku uszkodzenia. Za pomocą aplikacji "eMKa po wypadku" w kilku prostych krokach można sprawdzić czy kosztorys sporządzony przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego został zaniżony, a tym samym przyznane nam odszkodowanie również obniżone. Aplikacja nie wymaga ręcznego wprowadzania danych dotyczących naszego pojazdu. Innowacyjna kamera skanuje kod AZTEC widniejący na dowodzie rejestracyjnym i automatycznie pobiera niezbędne informacje. Aplikacja daje nam także możliwość wczucia się w rolę profesjonalnego rzeczoznawcy, który określa strefy powstałych uszkodzeń na modelu swojego auta. Prosty i intuicyjny formularz pozwala przesłać za pomocą telefonu wszystkie niezbędne dane wraz ze zdjęciami potrzebne do weryfikacji sprawy. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 48 godzin, a o wszystkich podjętych krokach w sprawie będzie powiadamiał Cię alert na wyświetlaczu Twojego urządzenia mobilnego.

Aplikacja krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez wszystkie czynności jakie należy wykonać, aby mieć pewność, że uzyskaliśmy możliwie najwyższe odszkodowanie za pojazd.

Łatwa, intuicyjna, szybka - zgłoszenie będzie wypełnione w kilkadziesiąt sekund. Dane przekazane w aplikacji będą w pełni zabezpieczone i nie będą wykorzystywane poza zgłoszeniem.
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość /Send message

Przepraszamy nie ma aktualnie nikogo na CHACie / We are sorry, we are offline now

Imię /Name
* Email
* Opisz swój problem /Describe your problem
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Jesteśmy online /We are online !
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?