call phone_android eMKa - pobierz
  • Facebooku
  • LinkedIn
  • Instagram
 
Aplikacja

Aplikacja

eMKA po wypadku

Sprawdź w 4 krokach czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone.

aplikacja-emka-zdjecie.png
Pobierz eMKA z Google Play

Aplikacja dedykowana jest do właścicieli pojazdów, którzy ubiegali się o odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego z tytułu ubezpieczenia OC za powstałe w wyniku stłuczki / wypadku uszkodzenia.

format_quote

Za pomocą aplikacji "eMKa po wypadku" w kilku prostych krokach można sprawdzić czy kosztorys sporządzony przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego został zaniżony, a tym samym przyznane nam odszkodowanie również. Szczegóły możecie obejrzeć w filmie instruktażowym obok. Dane przekazane w aplikacji będą w pełni zabezpieczone i nie będą wykorzystywane poza zgłoszeniem.

08-110 Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 41
wejście od ulicy Rynkowej

local_phone25 644 00 20emailbiuro@mk-finanse.pl

Blog

Czy warto posiadać OC w życiu prywatnym?

WIększości z nas ubezpieczenie OC kojarzy się z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Należy jednak wiedzieć, że każdy z nas ma prawo do wykupienia polisy, która będzie chroniła nas przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim przez nas samych jak i członków rodziny. Poznaj sytuacje w jakich posiadanie OC w życiu prywatnym może okazać się bardzo wartościowe.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem